B

Prodej stavebního pozemku s chatou v Louňovicích, okr. Praha-východ

Prodej pozemku s chatou

Cena:  5 612 800 ,- Kč

Prodáno!!

včetně provize

Louňovice, okr. Praha-východ

Popis:

V klidném a tichém prostředí na hranici Mukařova a Louňovic exklusivně nabízíme obdélníkový rovinatý stavební pozemek, na kterém je od r. 1971 užívána zděná přízemní chata s garáží s užitnou plochou cca 60 m2.

V sousedství jsou pouze chaty, rodinné domy a vily s udržovanou vzrostlou zelení, je zde do budoucna zaručen klid bez nové výstavby.

Přístup po obecní asfaltové komunikaci. Elektřina 220/380 V, rozvod vody v chatě z vlastní studny, dále jsou vybudovány a zkolaudovány přípojky obecního vodovodu, kanalizace a plynu.

V obci školka, několik restaurací, obchody s potravinami, zahradnictví, v Mukařově potom škola, pošta, supermarket a veškerá občanská vybavenost.

V okolí krásná a čistá příroda, lesy, rybníky. Vhodné pro milovníky přírody jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení s možností aktivního odpočinku - běžkaření, cyklo-turistika, procházky, houbaření, projížďky na koních.

Výborná dopr. dostupnost - Říčany 5 km, Praha 25 min. autem, několik busů MHD-PID, v Ríčanech vlak - 30 min. na Hlavní nádraží v Praze. 

Jedinečná nabídka zasíťovaného pozemku nedaleko Prahy, v případě dotazů nebo prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

pozemek:  obdélníkový rovinatý pozemek
plocha: 1754 m2
sítě:  kompletně zasíťovaný pozemek